logo
Ajans Zerlanis; dijital medyada hizmet veren genç ve dinamik girişimcilerin, dünyayı ve modern çağı yapılandırma gayretinin bir ürünü olarak doğdu.

Sosyal Medya Pazarlama

Dijital Reklamlar

Dijital PR

E-posta Pazarlama

Whatsapp Pazarlaması

Ajans Zerlanis
Bize Ulaşın

0(212) 236 93 93

bilgi@zerlanis.com.tr

Şair Leyla Sok No:26 Mutlu İş Hanı Beşiktaş/İstanbul

Top

Hakkımızda

Rüzgarın sesinde saklı tazelik ve başarı... Ve rüzgarla güçlenen yel değirmenleri...

Ajans Zerlanis

Dijital medyada hizmet veren genç ve dinamik girişimcilerin, dünyayı ve modern çağı yapılandırma gayretinin bir ürünü olarak doğdu. Antik Çağ’da Trakya’da bir mücevher gibi gömülü Zerlanis şehrinin adından ilham alınarak kurulan ajans, gelişen ve dönüşen dijital dünyanın takipçisi ve öncüsü olma
hedefi ile ilerlemektedir.

Modern dünyanın ve teknolojinin birikiminden beslenen Ajans Zerlanis, müşterilerine kaliteli ve memnuniyet garantisi temin eden bir hizmet modeli sunmayı hedefliyor. Ajans Zerlanis’in hizmetleri; sosyal medya yönetimi,
Google Adwords, digital PR, web dizayn, SEO, medya planlama ve satın alma, e-posta pazarlama gibi geniş bir yelpazeye dayanıyor. Rüzgarınız çoktan hazır, size yalnızca rotanızı belirlemek kalıyor!

q
Ajans Zerlanis

Dijital pazarlamanın tüm dallarına hakim olarak, dijital dünyada marka olmanın yollarını en net şekilde ölçümleyebilen, planlayabilen ve uygulayabilen ekip ruhuna önem veren bir dijital pazarlama ajansıdır.

q
Neden Biz

Markanızın dijital çağın gerektirdiği standartları yakalaması için dijital pazarlama çözümleri sunarak sonuç odaklı, pratik ve hızlı pazarlama stratejileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza imkan sunarız.

q
Uzman Ekibimiz

İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama’nın farklı disiplinlerinden gelen, yönetim, strateji, tasarım, teknoloji, iletişim ve pazarlama konularında tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

q
Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın pazarlama stratejisini planlar, hedef kitle ile iletişim sürecinin yönetimini ve raporlanmasını üstlenir.

Ücretsiz 1 Seans Danışmanlık Fırsatı

Bizimle iletişime geçiniz..