logo
Ajans Zerlanis; dijital medyada hizmet veren genç ve dinamik girişimcilerin, dünyayı ve modern çağı yapılandırma gayretinin bir ürünü olarak doğdu.

Sosyal Medya Pazarlama

Dijital Reklamlar

Dijital PR

E-posta Pazarlama

Whatsapp Pazarlaması

Ajans Zerlanis
Bize Ulaşın

0(212) 236 93 93

bilgi@zerlanis.com.tr

Şair Leyla Sok No:26 Mutlu İş Hanı Beşiktaş/İstanbul

Top

WhatsApp Pazarlaması

WhatsApp Pazarlaması

Piyasadaki artan rekabetle beraber, yaratıcı pazarlama araçlarından fayda sağlama firma sahipleri için kaçınılmaz bir hal aldı. Gelişmiş pazarlama teknikleri sayesinde, işletmeciler ürün ve servislerini kolaylıkla tanıtabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde soruları yanıtlama imkanı vardır.

Piyasadaki artan rekabetle beraber, yaratıcı pazarlama araçlarından fayda sağlama firma sahipleri için kaçınılmaz bir hal aldı. Gelişmiş pazarlama teknikleri sayesinde, işletmeciler ürün ve servislerini kolaylıkla tanıtabilir, aynı zamanda yeni iş bağlantıları kurabilir ve ayrıca sadık müşterilerinin beklentileri doğrultusunda değişikliğe gidebilirler.Birçok şirket, çeşitli reklam araçlarıyla müşterileri ile direkt olarak iletişime geçtikleri doğrudan pazarlama metodunu kullanıyor. Böylece müşterilerle direkt olarak bağlantı kuruyor, servislerini aktarabiliyor ve onlarla güçlü bir iş ilişkisi inşaa ediyorlar. Günümüzde bu durumu en iyi gerçekleştiren doğrudan pazarlama metodu ise WhatsApp’tır.