logo
Ajans Zerlanis; dijital medyada hizmet veren genç ve dinamik girişimcilerin, dünyayı ve modern çağı yapılandırma gayretinin bir ürünü olarak doğdu.

Sosyal Medya Pazarlama

Dijital Reklamlar

Dijital PR

E-posta Pazarlama

Whatsapp Pazarlaması

Ajans Zerlanis
Bize Ulaşın

0(212) 236 93 93

bilgi@zerlanis.com.tr

Şair Leyla Sok No:26 Mutlu İş Hanı Beşiktaş/İstanbul

Top

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya Pazarlama

Gücünü hızını gittikçe arttıran dijital iletişim rüzgarından alan Ajans Zerlanis, geliştirdiği iletişim stratejileri ile birlikte markanızın hedef müşteri gruplarıyla iletişim kurmalarını sağlar;

Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sosyal medyada bulunmanızı gerektiren en başlıca neden hedef kitleye direkt ulaşabileceğiniz, kolay ve düşük maliyetli bir platform olmasıdır.

Sosyal medya pazarlaması, ölçümleme olmadan anlamsızdır. Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram gibi platformlarda sizinle etkileşime geçen müşterilerinize kulak verin! Son teknolojinin bizelere sağladığı imkanlar ile ölçümleme yaparak, verileri doğru analiz ederek çeşitli parametrelerde değerlendirip sosyal medyada markanızın nasıl bir etki yarattığı, hedef kitlenize ne ölçüde ulaştığınızı, mesajlarınızı iletmekte ne ölçüde başarılı olduğunuzu öğrenir ve buna göre pazarlama stratejileri oluşturabilirsiniz. Sosyal medyayı geleneksel medyadan ayıran en önemli etken, verilerin interaktif ve ölçülebilir olmasıdır. Ölçümleme sayesinde olası sosyal medya krizlerine ani müdahalede bulunarak önüne geçilebilir.